KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776416
nr 1477 6416
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på pannå, 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:45:19
3/7 17:26:35